info@fzg.cz
+420 775 852 501

Filmové studio & produkceZelené studio

portfolio

zelené trikové studio

stabilní nekonečné pozadí

Nekonečné zelené trikové pozadí (cyclorama) v šířce 18m, hloubce 12m, a výšce 5m slouží jako virtuální studio pro digitální triky. Je možné vysílat online, nahrávat ve vysoké kvalitě a zpracovávat v postprodukci. Výška stropů 10m umožňuje pohodlné nasvícení scény ale také využití po trikové závěsy rekvizit i kaskadérů. Odstup kamery od pozadí až 24m je vynikající i pro práci s hloubkou ostrosti nebo šířkou záběru.

Studio disponuje 7 drahami pantografů na světla, které jsou plně průjezdné. Pantografy i světla lze řídit elektronicky pomocí tabletu. Svícení scény či případnou změnu zvládnete během několika minut a kliknutí. Náš světelný park disponuje světly 650W, 800W, 1000W, 2000W i 5000W a ambientním osvětlením. Napájení je až 3x100A. Pro další přídavná světla nebo pro Vaše využití jsou k dispozici zásuvky s kapacitou až 63A, stejně jako DMX řízení. Jako doplňková světla jsou zde bateriové LED panely, které mohou být na scéně skryty a vykrývají tak složitější plochy.

image image image image image image image image image

Pro potřeby větších produkcí, kde klient sleduje natáčení, je možné využít zázemí s režií, kam je zaveden SDI kabel, stejně jako IP kamerový systém sledující scénu na studiu. 

Natáčet lze na vlastní techniku nebo si od nás zapůjčit profesionální 4K kameru BlackMagic včetně kvalitních světelných skel. K dispozici je rovněž sada pro kontaktní nahrávání zvuku, včetně mikroportů.