info@fzg.cz
+420 775 852 501

Filmové studio & produkceNahrávací studio

Neztrácejte čas, když tady máte vše pod jednou střechouNahrávací studio

25m2 nahrávacího studia, včetně samostatné režie pro štáb. Mějte svého umělce na očích, ale dejte mu prostor pro výkon.

V našem zvukovém studiu si nahrajte voiceovery, dabing i zpěv. Studio lze také využívat jako malý ateliér pro Youtube streaming.

Mikrofony

Studio je vybaveno profesionálními mikrofony GoldenAge project, RODE a Shure. Mikrofony jsou svedeny do režie zvuku a pro umělce je přiveden odposlech. Je možné využít již připravené XLR kabely a nebo si protáhnout vlastní.

Režie zvuku

Režie a mix zvuku probíhá v samostatné místnosti, oddělené průhledovým oknem. K dispozici je počítač s programy Audacity, Adobe Audition a další., 16ti vstupá profesionální zvuková karta TASCAM a mixážní pult.

Dabing

Nejen pro potřeby dabingu je v nahrávacím studiu monitor, který je přímo napojen na počítač v režii zvuku. Lze tak interpretům pustit příslušné video a nebo text ze čtecího zařízení. Díky až 16ti vstupé zvukové kartě a multistopému nahrávání je možné dělat dabing přímo od více herců do samostatných stop.

Youtubeři

Pro Youtubery a malé produkce je možné nasvítit, případně využít přenosné klíčovací pozadí přímo v nahrávacím studiu. Vysílejte své broadcasty, živé vysílání a další přímo z našeho studia. Živé klíčování zeleného pozadí a vkládání grafiky přímo z režie.