info@fzg.cz
+420 775 852 501

Filmové studio & produkceZázemí

Pokoj pro štáb

Stavíte set až do pozdní noci? Nevadí, u nás získáte pokoj pro přespání až 5ti členů štábu. Pokoj je po celou dobu pronájmu pro Vás.

Sprchy

Přespáváte? Točíte s umělou krví a nebo špínou a potřebujete se umýt? Jistě, pár kroků od placu je plně vybavená koupelna.

Nahrávací studio

Zvukové nahrávací studio, včetně samostatné režie. Nahrajte si voiceovery, dabing nebo nazpívejte vlastní song. Studio lze používat i pro Youtube streaming.

Velké parkoviště

Náš ateliér je dostupný od auta až po kamión a všichni zde pohodlně zaparkují. Parkoviště pro desítky aut, které je v případě potřeby možné využít například pro rozložení cateringových stanů apod.

Režie / kancelář

Kancelář, která může sloužit pro Vaši nerušenou práci, režii nebo pro klienty. 3-4 pracovní místa, možnost využít vlastní nebo naše PC. V kanceláři je zakončena SDI přípojka ze studia.

Maskérna

Vybavená maskérna spolu s kadeřnickým křeslem. Můžete využít případně i služeb naší profesionální vizážistky.

Fundus

Postupně pro Vás rozšiřujeme fundus oblečení pro různé příležitosti. Využijte ho, nebo ho pro Vaše natáčení vyklidíme a máte tak vlastní kostýmy vždy po ruce v prostorné šatně.

Zasedací mísnost

Velký jednací stůl, kuchyňka, pohodlný gauč a především velká nástěnná TV - ideální místo pro prezentaci Vašim klientům.
man

V zázemí se o VásPOSTARÁME

V rámci pronájmu studia si u nás můžete objednat catering dle Vašich preferencí. Catering na celý den umíme zajistit v cenovém rozpětí 100 - 450,- Kč / osobu / den. Optimální cena je kolem 350,- Kč, kam se vejdeme se studeným bufetem několika teplýmy jídly. Disponujeme profi gastro vybavením (profi kuchyně, konvektomat, rejžon, chladící box) a jsme schopni udržovat jídlo teplé po celý den.